Mali pri boji s koronavírusom pomôcť bohatšie európske krajiny tým chudobnejším?

Ďakujeme! Túto otázku sa pýtame ľudí naprieč celou Európou. Chceli by ste odpovedať na niekoľko ďalších?

Malo by byť ľudské zdravie vždy prioritou, aj keď tým trpí ekonomika?


Mali by byť rúška povinné vo všetkých verejných priestranstvách?


Mali by byť počas pandémie otvorené školy?


Mali by všetky európske krajiny povinne prijímať utečencov?


Je Rusko hrozbou pre Európu?


Mali by byť všetky európske mestá bez áut?


Ďakujeme za odpoveď!

Chceli by ste stretnúť niekoho z inej krajiny Európy, kto odpovedal na tieto otázky inak ako vy? Pridajte sa do "Európa rozpráva"!


"Európa rozpráva" prepája ľudí naprieč celým kontinentom a poskytuje im možnosť komunikovať. Na základe vašich odpovedí vás spojíme s niekým z iného konca Európy, ktorý s vami nesúhlasí, ale bude rád hovoriť o svojich názoroch a zdieľať svoje skúsenosti

Potom, 13.12.2020, stretnete vy a tisíce ďalších účastníkov svojho diskusného partnera v online video rozhovore. Dostanete aj pozvanie do nášho digitálneho podujatia "Európa rozpráva", prvého európskeho online podujatia svojho druhu. 

Chcete to skúsiť? Skvelé! K dokončeniu registrácie vyplňte prosím niekoľko odpovedí v angličtine, aby ste svojmu budúcemu diskusnému partnerovi predstavili. Udalosť "Európa rozpráva" organizujú média z viac než dvadsiatich rôznych krajín, takže vaša diskusia sa pravdepodobne odohrá v angličtine. Už ste takmer na konci. Prosím, uveďte o sebe niekoľko informácií, aby sme vám vedeli nájsť diskusného partnera. 

Vaše PSČ použijeme na nájdenie diskusného partnera.
Budeme potrebovať vaše telefónne číslé, aby ste mohli potvrdiť registráciu. Účasť je možná len s platným telefónnym číslom.
Registráciou súhlasíte s podmienkami udalosti "Európa rozpráva" a zásadami práce s bezpečnosťou dát na tejto webovej stránke.